Najmroźniejsza noc za nami, mrozy jednak do środy

Fot. 2017.01.08 15:12 / news / czytano 1730 / opinie 0

W nocy z soboty na niedzielę było jeszcze mroźniej niż ubiegłej nocy. Według oficjalnych danych w Jabłonce odnotowano -37,1. W Pieninach, w Niedzicy, termometry pokazały -28 st. Celsjusza.

Według danych, które zebrała Gazeta Krakowska, najbardziej zimno było na Orawie. Według oficjalnych danych termometry wskazały tam - 37, 1 st., natomiast jeden z czytelników przesłał do redakcji informację ze zdjęciem wskazującym - 42 st. 

W Niedzicy o 7 rano odnotowano -28,7 st., w Krościenku było nieco cieplej - 26, 1 st.

Dzisiejsza noc ma być cieplejsza, ale mrozy na razie nie odpuszczą. W ciągu dnia na termometrach zobaczymy około -9 st. Celsjusza. Mroźne noce utrzymają się do czwartku. Synoptycy przewidują nocą w Pieninach około -22 st.

Autor: Oprac.red.
Źródło: Gazeta Krakowska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij