Ochotnickie Powitanie Lata

Fot. Aleksandra Ciesielka 2015.07.07 21:37 / news / czytano 1968 / opinie 0

W niedzielny wieczór w Ochotnicy Górnej oficjalnie powitano lato. Na scenie zagościli krakowscy jak i miejscowi artyści. 

Jako pierwszy na scenie pojawił się zespół coverowy, działający przy Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Górnej. Następnie wójt gminy Stanisław Jurkowski zaprosił widzów na koncert krakowskich artystów pt. „Babie lato”.  Ich występ, którego tematem były relacje damsko-męskie, przyjęty został gromkimi brawami. Dzięki Katarzynie Chlebny, Kindze Kaczor, Karolowi Śmiałkowi i Pawłowi Pierzchale śmiechu było bez liku.

Na zakończenie imprezy na scenie pojawił się zespół blues rockowy „SagittariuS”, działający od 1977 roku, występujący na scenach polskich jak i zagranicznych.    

Niedzielne koncerty rozpoczęły cykl cotygodniowych spotkań przy muzyce i biesiadzie w Gminie Ochotnica Dolna.
Autor: Aleksandra Ciesielka
Zdjęcia: Aleksandra Ciesielka
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij