Ochotnica: Mieszkańców odwiedzi audytor energetyczny

Fot. 2016.03.15 11:29 / news / czytano 1599 / opinie 0

Wójt Gminy Ochotnica Dolna informuje, że przystąpiono do pierwszego etapu realizacji umów dotyczących montażu ogniw fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Ochotnica Dolna zawartych pomiędzy mieszkańcami a Gminą.

Zgodne z w/w umową mieszkańcy, którzy wyrazili chęć uczestniczenia w programie wyrazili również zgodę na sporządzenie audytu energetycznego dotyczącego ich budynku oraz wnieśli opłatę na ten cel. Po przeprowadzeniu postępowania ofertowego wyłoniono wykonawcę audytów - firmę Termodom Igor Kornaś z Jordanowa.

- W najbliższych dniach pojawią się w Państwa domach audytorzy w celu uzyskania danych do audytu i sporządzenia fotografii połaci dachowej. W związku z pojawiającymi się w mediach przeróżnymi informacjami o naciągaczach i osobach podszywających się pod innych proszę o zachowanie szczególnej ostrożności w kontaktach z obcymi osobami - mówi Stanisław Jurkowski wójt Ochotnicy.

Audytorzy działający na zlecenie gminy posiadają odblaskowe stroje z napisem "audyty fotowoltaiczne" oraz identyfikatory ze zdjęciem, pieczątka Wykonawcy oraz pieczątką Gminy. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o wylegitymowanie osoby i kontakt z Urzędem Gminy na tel. 18 26-209-48 w celu potwierdzenia tożsamości audytora.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij