Okradł hotel z pieniędzy pod nieobecność recepcjonistki

Fot. 2015.05.19 13:06 / news / czytano 2296 / opinie 0

Funkcjonariusze krościeńskiego komisariatu zatrzymali mieszkańca Waksmundu, który w nocy dokonał kradzieży pieniędzy z recepcji hotelu Batory.

W nocy 18 maja 2015 roku tuż przed godziną 3.00 na Komisariat Policji w Krościenku zadzwonił telefon informujący, że nieznana osoba pod nieobecność obsługi hotelu w Szczawnicy dokonała kradzieży pieniędzy w kwocie 6700 złotych.
 
- Podjęte czynności przez funkcjonariuszy oraz przeglądnięcie zapisu monitoringu hotelowego doprowadziły do ustalenia sprawcy tej kradzieży. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Waksmundu. W związku z powyższym policjanci udali się do jego miejsca zamieszkania, gdzie zastali sprawcę pod wpływem środków odurzających - informuje Roman Wolski z nowotarskiej policji.
 
Zatrzymanemu pobrano krew do badań. Odzyskano część skradzionej gotówki w kwocie 4500 złotych, natomiast sprawcę zatrzymano w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury. Sprawa ma charakter rozwojowy. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij