Policja zatrzymała sprawcę kradzieży w Szczawnicy

Fot. 2013.12.23 11:30 / news / czytano 3047 / opinie 0

Zatrzymano 36-letniego mieszkańca Krościenka nad Dunajcem za kradzież agregatu prądotwórczego, butli gazowej i kuchenki gazowej z budki parkingowej w Szczawnicy.

W dniu 19.12.2013 roku o godz 22:00 mieszkaniec Szczawnicy zawiadomił policję, że po uprzednim wyważeniu i rozbiciu podwójnej szyby w drzwiach pomieszczenia budki parkingowej w Szczawnicy nieznany sprawca dostał się do jej wnętrza skąd skradł agregat prądotwórczy, butlę gazową 11 kg koloru niebieskiego z pomarańczowym przewodem i reduktorem, kuchenkę gazową 4 palnikową koloru białego oraz lampkę biurową koloru niebieskiego, w wyniku czego poniósł stratę, w wysokości 800 złotych.
 
W wyniku podjętych czynności przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Krościenku n/D w dniu 22.12.2013 roku około godz 14:00 zatrzymano sprawcę włamania, 36 letniego mieszkańca Krościenka, którego osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratury.
 
Policja w Nowym Targu prosi o kontakt świadków zdarzenia, które miało miejsce 15. grudnia 2013 r. około godz. 14:50 w miejscowości Dębno na drodze nr 969, gdzie doszło do kolizji drogowej, w której lekko rannych zostało pięć osób. Kierujący pojazdem marki Skoda Superb koloru czarnego o początkowym nr rej. KLI w chwili gdy był wyprzedzany przez pojazd Ford Focus  wykonał manewr zmiany pasa ruchu na lewy i uderzył w prawy bok wyprzedzającego go pojazdu Ford. Kierujący pojazdem Ford po uderzeniu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i wywrócił się. Sprawca nie zatrzymał się, lecz zbiegł z miejsca zdarzenia. W związku z tym zwracam się z prośbą do wszystkich osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu do prowadzącego czynności asp. Tomasz Swijas pod numerem telefonu  tel. 18 261 04 49 lub 997 podając imię i nazwisko prowadzącego sprawę.

Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij