Pedofil z Ochotnicy z zarzutami

2016.01.05 15:13 / news / czytano 3178 / opinie 0

50-latek z Ochotnicy Górnej we wrześniu 2015 roku przez Internet usiłował nakłonić potencjalne małoletnie pokrzywdzone (w wieku 12 i 13 lat) do obcowania płciowego.

Końcem grudnia 2015r. nowosądecka Prokuratura Rejonowa skierowała do Sądu Rejonowego w Nowym Sączu akt oskarżenia przeciwko 50-letniemu mieszkańcowi Ochotnicy Górnej, który za pośrednictwem sieci internetowej, we wrześniu 2015r. dwukrotnie usiłował nakłonić potencjalne małoletnie pokrzywdzone (w wieku 12 i 13 lat) do obcowania płciowego. Nadto do jednej z nich wysyłał zdjęcia o charakterze pornograficznym. 

Wymieniony nie wiedział jednak, że koresponduje z osobą dorosłą. Z uwagi na charakter sprawy nie ujawnia się dalszych szczegółów. 

Oskarżony, który przyznał się do popełnienia obydwu czynów, złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze łącznej w rozmiarze 1 roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na okres próby wynoszący 3 lata, karze grzywny oraz zobowiązał się do poddania się leczeniu terapeutycznemu w poradni seksuologicznej. 

Czy wniosek ten zostanie uwzględniony zadecyduje sąd.
Autor: Oprac. red.
Źródło: mat. prasowe
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij