Pienińska w Szczawnicy zamknięta

Fot. Arch. UMiG Szczawnica 2015.08.26 14:54 / news / czytano 2432 / opinie 0

 Ulica Pienińska w Szczawnicy jest całkowicie zamknięta na odcinku od nr 6 do nr 4c, a prace trwają od godz. 6 do godziny 20.

O remoncie i pracach związanych z budową kanalizacji sanitarnej informuje burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda na swoim profilu na Facebooku. 

Cały ruch pieszy i rowerowy został przekierowany przez kładkę na Grajcarku na drogę przez parking. - Prace związane z kanalizacją są dużym utrudnieniem dla ruchu turystycznego ale jest to jedyny termin w tym roku, w którym można wykonać te roboty. Nie było możliwości wykonania kanalizacji przed wakacjami, gdyż jest to dodatkowy zakres możliwy do wykonania z powstałych oszczędności po przetargowych z wcześniejszych kontraktów, a możliwy do rozdysponowania w wyniku kolejnego przetargu dopiero w miesiącu czerwcu - czytamy na profilu burmistrza.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij