Grywałdzkie Nucicki na największym koncercie w Polsce

Fot. 2014.06.12 20:53 / news / czytano 3980 / opinie 0

Parafialny Klub Muzyczny „GRYWAŁDZKIE NUCICKI” wystąpi na największym w Polsce koncercie piosenki religijnej pt. „JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA” w Rzeszowie.

Tegoroczny koncert Jednego Serca Jednego Ducha będzie tradycyjnie transmitowany drogą internetową na kanale YouTube; youtube.com/jednegosercapl. Wystarczy zainstalowany plugin Adobe Flash Player w przeglądarce internetowej (powszechnie już zainstalowane), aby móc bez przeszkód oglądać transmisję na żywo. Jeżeli obecnie nie macie Państwo problemów z oglądaniem filmików z serwisu YouTube to oznacza, że posiadacie Państwo zainstalowane wymagane oprogramowanie.

Transmisja internetowa rozpocznie się wraz z rozpoczęciem koncertu. Oglądać koncert można ponadto poprzez:
- baner widoczny na stronie głównej Koncertu: http://www.jednegoserca.pl
- wpis na profilu Twitter: http://twitter.com/KoncertJSJD
 
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij