Pijany kierowca spowodował wypadek w Szlachtowej

Fot. 2013.12.04 16:47 / news / czytano 4160 / opinie 1

Badanie nietrzeźwego 19-latka wykazało 1,10 promila. Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

Jak informuje st. asp. Roman Wolski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu: - W dniu 03.12.2013 roku o godz 14.00 w Szlachtowej kierujący samochodem marki VW Golf, 19 letni mieszkaniec Szlachtowej będąc w stanie nietrzeźwym (I bad.1,00 promil, II bad. 1,10 promila) na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Ford kierowanym przez mieszkańca Szlachtowej.
 
W wyniku zdarzenia pasażer z samochodu marki VW Golf również mieszkaniec Szlachtowej doznał obrażeń ciała powyżej siedmiu dni - wstrząśnienie mózgu, skaleczenie lewej ręki.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

I saw that.2013.12.08 21:12
Nieprawdziwe info.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij