Podwyżka dla burmistrza Szczawnicy

Fot. 2014.12.29 20:35 / news / czytano 3380 / opinie 5

Szczawniccy radni jednogłośnie opowiedzieli się za podniesieniem wynagrodzenia dla Grzegorza Niezgody.

Od grudnia wynagrodzenie zasadnicze burmistrza Szczawnicy wzrośnie o 300 złotych. Automatycznie wzrosną dwie z trzech pozostałych składowych wliczanych do pensji. Po podwyżce Grzegorz Niezgoda będzie zarabiał 11 552 zł brutto.

Na pensję burmistrza składają się wynagrodzenie zasadnicze - 5700 zł, dodatek funkcyjny – 1900 zł, dodatek za wieloletnią pracę w wysokości 16% wynagrodzenia zasadniczego – 912 zł oraz dodatek specjalny w wysokości 40% łącznie wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego – 3040 zł.

 

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

pytalski2015.01.03 19:01
No radni, a kiedy podniesiecie se diety?. Takie malućkie a tyle trza się rękami namachać na sesji.
niebojący się2015.01.02 14:01
Jedenaście i pół tysiąca to nie jest jeszcze nawet trzykrotność średniej krajowej, a odpowiedzialność burmistrza spora (czy jest tej odpowiedzialności świadom,czy raczej "radosną twórczość" uprawia to druga sprawa). Zdumiewa natomiast to że tak dużo zawsze wiemy o zarobkach burmistrzów, prezydentów, dyrektorów państwowych instytucji, a tak mało o zarobkach prywaciarzy, którzy zarabiają setki i tysiące razy więcej niż średnia krajowa (ale, jak to się mówi "czego oko nie widzi tego sercu nie żal", więc biznesmeni i prywaciarze są w Polsce kochani i na rękach noszeni, media za nimi szaleją, itp., natomiast ten Burmistrz jest zły bo aż 11 tysięcy zarabia i jeszcze mu podwyżkę mają czelność dawać).
Miszkaniec2014.12.30 18:12
Dalej po błocie trzeba chodzić :(
jędrzej2014.12.30 09:12
jak sie zakonczyla sprawa alejek w parku dolnym , bo o tym cisza.
Prawdziwy Górol2014.12.29 23:12
Mało ludzi scownickich okradł i okrada to jeszcze mu ci radni, którym po cichu zagwarantował kase i stołki, podwyżke przyklaskali bo mu na chleb pewnie brakuje albo godnie funkcji burmistrza nie dałby rady sprawować. Wielki pan burmistrz taki sam jak i jego poprzednicy tylko w nowe piórka wystrojony. Przez niego wszyscy ludzie młodzi wyjeżdzają bo on ino o własny brzusek dbo a nie o ludzi młodych i starych tys. On widział rozwój Scownicy? chyba swoich hoteli, które buduje nad promenadą, którą sie tak szczyci. A mi jak trzeba było umożyć 150 złotych za kawołek na którym w przyszłosci chciałbym sie budować a narazie jestem studentem i nawet sie sam nie moge utrzymać do końca to nawet sie nie popatrzył na pismo. ŻAL po prostu ZAL
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij