Pokazy Dirt Jumping na Polanie Sosny

Fot. Janusz Wojtarowicz 2014.06.06 20:32 / news / czytano 5531 / opinie 1

Pokazom towarzyszyły koncerty ParExcellence, B.A.K.U., WOOFpaq, Rizzla, Dealer, a wszystko w ramach rozpoczynającego się dzisiaj Joy Ride Fest 2014.

Na specjalnie usypanej z ziemi skoczni najlepsze podniebne ewolucje pokazali zaproszeni rowerzyści. W trakcie pokazów, na scenie nieopodal skoczni zagrało pięć zespołów z Małopolski. Wystąpiły dwa zespoły hip-hopowe z Nowego Targu - BAKU i ParExcellence oraz trzy z Krakowa - WOOFpaq (Reggae), Rizzla (Reggae) i Dealer (Hardcore–punk).

Po zakończeniu występów autokary odwiozły wszystkich z powrotem do Kluszkowiec gdzie nastąpi kontynuacja rowerowego świętowania. Na terenie góry Wdżar pojawi się ekran kinowy, na którym zostaną wyemitowane zakwalifikowane filmy startujące o tytuł „najlepszej rowerowej produkcji 2014”. Po wyłonieniu zwycięzcy przyjdzie czas na kawał dobrej muzyki zaserwowanej przez DJ’a Benito i DJ’a Prescota prosto z RedBull Tour Busa.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

ela2014.06.17 00:06
Było naprawdę super... !!! niezła impreza i wszystko w jednym miejscu Pozdrowienia z gór...
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij