Z taką Ekipą to do końca Świata i jeden dzień dłużej

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2021.01.11 16:27 / news / czytano 448 / opinie 0

W Krościenku przy Szkole Podstawowej nr 1 powstał sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku 15 wolontariuszy z pienińskich szkół włączy się w kwestowanie. Warto ich znaleźć i wrzucić do puszki pieniążki.

Odliczamy dni do wielkiego finału! Już w niedzielę, 31 stycznia podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulicach spotkacie wolontariuszy. Są już niemal gotowi do tego wielkiego wydarzenia. 

Każdy z wolontariuszy otrzyma niezbędne „orkiestrowe” wyposażenie: puszkę na zbieranie datków, stos naklejek „serduszek” oraz specjalny identyfikator wydany przez sztab główny. Ponadto operator telefonii komórkowej PLAY przekazał maseczkę i smycz do zawieszenia identyfikatora.  

Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Przed finałem podamy miejsca, gdzie można będzie spotkać wolontariuszy.     

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij