Szczawnica: Witaj szkoło

Fot. Arch. Burmistrza Niezgody 2016.09.01 16:06 / news / czytano 2449 / opinie 0

Grzegorz Niezgoda Burmistrz Szczawnicy postanowił uczestniczyć w inauguracji roku szkolnego młodzieży gimnazjalnej.

- Pani Annie Szczepaniak (nowa dyrektor gimnazjum - przyp. red.), jak również całemu gronu pedagogicznemu we wszystkich naszych szkołach życzę satysfakcji z pracy i osiąganych wyników nauczania, a uczniom dobrych ocen i kolejnych promocji do kolejnych klas - napisał po "pierwszym" dzwonku na swoim profilu facebookowym burmistrz.

Obecność włodarza Szczawnicy w akademii rozpoczynającej nowy rok szkolny ucieszyła społeczność uczniowską (burmistrz rzadko odwiedzał mury gimnazjum - przy. red.). Na pytanie dlaczego w tym roku postanowił wziąć udział w rozpoczęciu nauki właśnie w gimnazjum, odpowiada: - Niech uważają, bo teraz będę bywał tam częściej.

Po raz pierwszy w tym roku, uczniowie klas pierwszych kształcą się nie w dwóch, a w trzech oddziałach. Publiczne Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy posiada w sumie 7 oddziałów klasowych, w których uczy się 145 uczniów.

Źródło: FB Burmistrza Niezgody
Zdjęcia: Arch. Burmistrza Niezgody
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij