Pożegnanie komendanta Kani

Fot. Arch. KPP 2014.05.23 12:29 / news / czytano 2636 / opinie 0

W dniu 23 maja 2014 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu odbyło się uroczyste pożegnanie zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu mł. insp. Kazimierza Kani. 

Ostatnie spotkanie komendanta z policjantami i pracownikami jednostki oraz zaproszonymi gośćmi z innych służb oraz samorządowców rozpoczął podinsp. Zbigniew Domalik Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu. W podziękowaniach dla komendanta za 4 lata efektywnego kierowania nowotarską komendą, komendant podkreślał przede wszystkim zapał do pracy i skuteczność w zwalczaniu przestępczości. Oprócz ciepłych słów i zapewnieniu o pamięci komendant usłyszał również życzenia samych sukcesów.

Mł. insp. Kazimierz Kania pracę w policji rozpoczął w 1990 roku w Komisariacie Policji w Jordanowie. W 1997 roku ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, a rok później został komendantem Komisariatu Policji w Jordanowie. Absolwent Wydziału Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Świętokrzyskiego. W 2000 roku został przeniesiony do pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu, a w 2004 roku został Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego. 9 czerwca 2010 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu. Nadzorował pracę pionów Prewencji oraz Ruchu Drogowego.
Autor: Roman Wolski
Zdjęcia: Arch. KPP
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij