Prezydent na wieży widokowej Lubań w Gorcach

Fot. A.Duda / Twitter / FB bazy namiotowej naLubaniu 2018.07.02 10:58 / news / czytano 1797 / opinie 0

Prezydent Andrzej Duda w niedzielę spacerował po Gorcach. Wieża widokowa na Lubaniu również znalazła się na trasie odwiedzin prezydenta. 

- Dziś dla zdrowia i niedzielnej odmiany trekking w Gorcach na trasie Tylmanowa - Lubań - Przełęcz Knurowska. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam Załogę i Gości bazy namiotowej na Lubaniu oraz wszystkich spotkanych Turystów! - napisał na Twitterze Prezydent.

To nie pierwsza wizyta przedstawicieli państwa i polityków na szlakach ochotnickiej Enklawy Aktywnego Wypoczynku. Niecały rok temu wieżę widokowa na Koziarzu w Beskidzie Sądeckim odwiedził prezes PiS arosław Kaczyński.  Szlaki, ścieżki rowerowe i cztery wieże widokowe usytuowane na najwyższych wierzchołkach Gorców (Lubań, Magurki, Gorc) oraz w Beskidzie Sądeckim (Koziarz), które stały się wizytówką gminy Ochotnica Dolna, są coraz lepiej rozpoznawalną w Polsce i na świecie atrakcją turystyczną.

Autor: Oprac. red.
Źródło: Twitter prezydenta Andrzeja Dudy
Zdjęcia: A.Duda / Twitter / FB bazy namiotowej naLubaniu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij