Promocja gminy, informacja turystyczna i izba regionalna w jednym

Fot. Janusz Wojtarowicz 2016.04.26 15:15 / news / czytano 2006 / opinie 0

Krościenko szuka sposobu, by przyciągnąć do gminy większą ilość turystów. Na 30. kwietnia br. zaplanowano oficjalne otwarcie w centrum miejscowości punktu informacji turystycznej i biura promocji.

Miejsce zlokalizowane jest pod pomieszczeniami budynku Urzędu Gminy w Rynku, w Krościenku, i ma być ogólnodostępne dla mieszkańców i turystów oraz pełnić kilka funkcji. - Godziny otwarcia biura promocji będą także dostosowane do potrzeb chwili, w okresie wakacyjnym, jeśli zajdzie taka potrzeba, będziemy dostępni nawet do 21.00 - zapowiada Danuta Machała koordynator ds. promocji w krościeńskiej gminie.

W pomieszczeniach po sklepie odzieżowym już wszystko niemal dopięte na ostatni guzik. Pomysłodawcy zadbali o to, by oprócz informacji turystycznej i biura promocji środek zachwycał pięknem pienińskiej kultury.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij