Prośba o pomoc w poszukiwaniu Seweryna Adamczyka z Tylmanowej

Fot. 2015.01.12 21:57 / news / czytano 2684 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu kolejny już raz zwraca się z prośbą o pomoc w poszukiwaniu zaginionego Seweryna Adamczyka mieszkańca Tylmanowej.

Seweryn Adamczyk w dniu 17 marca 2013 roku o godzinie 14:30 opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił.

Ubrany był w czarną czapkę zimową, czarną kurtkę, fioletową bluzę z kapturem, spodnie dresowe z napisem ELADO w kolorze szaro-czarnym, sportowe buty koloru czarnego z pomarańczowymi sznurówkami Posiadał przy sobie portfel materiałowy oraz telefon komórkowy marki Nokia Asha.

Wzrost około 180 cm, waga 65 kg (sylwetka szczupła), włosy za ucho brązowe, twarz pociągła, nos prostolinijny duży.

Ostatni raz widziany był 17 marca 2013 roku o godzinie 16:00 przez swoich znajomych w miejscowości Tylmanowa na przystanku autobusowym, gdzie wsiadał do busa w kierunku Krakowa. Około godziny 20:20 przesłał sms-a swojej znajomej, że jest w Krakowie i nic mu nie jest.
 
Ktokolwiek posiada informacje, które mogłyby pomóc w poszukiwaniach proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Krościenku n.D 18 26 26 130 lub z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu 18 26 10 400 lub 997.


Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij