Przyjęcie weselne? - policja radzi

Fot. 2016.08.08 15:49 / news / czytano 1554 / opinie 0

W związku z odnotowanymi w ostatnim czasie włamaniami do budynków mieszkalnych, których właściciele organizowali przyjęcia weselne Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu zwraca się z apelem do właścicieli o odpowiednie zabezpieczenie budynków w czasie ich nieobecności poprzez zapewnienie ochrony, poproszenie sąsiadów o przypilnowanie ich domów.


Nadto prosimy o rozwagę w zakresie przechowywania w tym czasie większej ilości gotówki, biżuterii, prezentów weselnych. Do ich przechowywania proponujemy wykorzystać miejsca dobrze chronione, np. wrzutki bankowe, sejfy, skrytki lub przekazanie ich osobom godnym zaufania. W przypadku uzyskania jakichkolwiek informacji bądź zaobserwowania osób podejrzanych prosimy o kontakt z dyżurnym KPP Nowy Targ pod numerem telefonu 997 lub 18 26 10 400 oraz 723 800 770. Informacje można również przekazywać najbliższym jednostkom policji.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij