Ratownicy odnaleźli zwłoki poszukiwanego księdza

Fot. 2013.11.25 20:05 / news / czytano 3011 / opinie 0

Ratownicy odnaleźli zwłoki księdza, który zaginął wczoraj około godz. 16.00. Poszukiwania rozpoczęto dzisiaj o godzinie 10.30.

Dzisiaj około południa nowotarska policja prosiła o pomoc w poszukiwaniach, które trwały od godz. 10.30 do 19.12, o tej też godzinie niestety ratownicy poinformowali o odnalezieniu zwłok księdza w Koszarach Łopuszańskich w Gorcach przy czerwonym szlaku.

W poszukiwaniach brało udział ponad 30 ratowników Podhalańskiej Grupy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, kilkunastu z Grupy Krynickiej GOPR, kilku z Grupy Beskidzkiej GOPR i dwóch ratowników ze Schroniska PTTK na Turbaczu. W sumie ponad 50 ratowników GOPR zostało zaangażowanych w akcję. W poszukiwaniach wzięła także udział Grupa Poszukiwawcza nowotarskiej policji.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij