Uwaga na oszustów. Wyłudzają pieniądze na szkołę

Fot. 2014.05.08 10:29 / news / czytano 2572 / opinie 0

Informacja o naciągaczach zbierających środki finansowe na pomoce dla szkoły pojawiła się na stronach Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach oraz Urzędzie Gminy Czorsztyn.

W informacji czytamy: Dyrekcja Szkoła Podstawowej w Kluszkowcach informuje, iż szkoła nie współpracuje z żadną zewnętrzną firmą (prawdopodobnie pod nazwą „EUREKA”), która rzekomo zbiera środki finansowe na zakup pomocy dydaktycznych dla placówki. Pracownicy tej firmy telefonują do przedsiębiorców z naszej okolicy powołując się na współpracę ze szkołą. Proszę nie wpłacać środków finansowych na podany podczas rozmowy telefonicznej  nr rachunku bankowego.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij