Ślizgaj się w Krościenku

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.01.09 19:34 / news / czytano 5148 / opinie 2

Miłośnicy jazdy na łyżwach mogę korzystać z przygotowanego lodowiska na bulwarach nad Dunajcem w Krościenku n.D. tuż obok mostu.

Na wyasfaltowanym kole służącym latem do jazdy na rolkach, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krościenku n.D wykonali ślizgawkę dla mieszkańców i osób przebywających turystycznie w Pieninach.

 - Skorzystaliśmy z ostatniej niskiej temperatury i wykonaliśmy lodowisko. Systematycznie będziemy "dolewać" wody, by wyrównać taflę - deklaruje Paweł Pierzga Naczelnik OSP w Krościenku n.D.

W ostatni weekend, mimo bardzo niskich temperatur, nie brakowało amatorów fanów ślizgania.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Stanisław2017.01.10 13:01
Małe rzeczy ale jak się ich zbierze dużo to jest bardzo dobry efekt. Cieszy, że nareszcie się chce.... wylać lodowisko, zorganizować sylwestra, kolędować, wybudować szopkę, urozmaicić wystrój świąteczny Krościenka, wydać piękny biuletyn. Wreszcie coś się dzieje. Wcześniejsze zimy przed tą w 2014/2015 to był okres zupełnego marazmu.
Dorota2017.01.10 03:01
Super pomysl.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij