Sprawca kradzieży zatrzymany przez policjantów

Fot. Arch.KPP Nowy Targ 2015.12.08 11:23 / news / czytano 1942 / opinie 0

Policjanci z Krościenka nad Dunajcem zatrzymali 28 letniego mieszkańca Knurowa, który dokonał kradzieży portfela z półki kiosku gastronomicznego wraz z zawartością gotówki i dokumentów.

W dniu wczorajszym tj. 7 grudnia 2015 roku po godzinie 15:00 w Krościenku nad Dunajcem policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca z półki kiosku dokonał kradzieży portfela koloru różowego wartości 50 złotych wraz z gotówką w kwocie 227 złotych oraz dowodu osobistego własności 33 letniej mieszkanki Krościenka, a następnie oddalił się w nieznanym kierunku. 

- W wyniku natychmiast przeprowadzonej penetracji terenu w miejscowości Krościenko policjanci napotkali mężczyznę, którego wygląd odpowiadał opisowi podanemu przez pokrzywdzoną. W trakcie legitymowania i przeglądnięcia zawartości kieszeni 28 latka, ujawniono skradziony portfel wraz z dokumentami i częścią skradzionych pieniędzy. Ponadto po sprawdzeniu okazało się, że mieszkaniec Knurowa jest poszukiwany do ustalenie miejsca pobytu oraz odbycia 15 dni pozbawienia wolności za niezapłaconą grzywnę w kwocie 900 zł. - informuje Roman Wolski z nowotarskiej policji.

W związku z powyższym mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Zdjęcia: Arch.KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij