Strefa Aktywności w Ochotnicy

Fot. 2019.01.15 13:52 / news / czytano 474 / opinie 0

Gmina Ochotnica prowadzi konsultacje społeczne dot. projektu utworzenia Strefy Aktywności w centrum Ochotnicy Dolnej, w tym m.in. skateparku, placu zabaw, parku linowego, ściany wspinaczkowej i miejsca integracji.

Celem konsultacji jest określenie potrzeb mieszkańców gminy w zakresie utworzenia Strefy Aktywności w sąsiedztwie siedziby Urzędu Gminy Ochotnica Dolna pomiędzy budynkiem UG, a budynkiem WOK w Ochotnicy Dolnej. Przewidziano przeprowadzenie konsultacji podczas dwóch spotkań. Pierwsze ze spotkań odbyło się 13 stycznia br. Wzięło w nim udział niewielu mieszkańców, bo tylko 10 osób.
 
- Jestem pozytywnie zaskoczony przebiegiem tego spotkania. Szczególnie dziękuję za przyjazd Panu Tomaszowi Jagiele naszemu lokalnemu kulturyście i trenerowi personalnemu, który będzie konsultantem w projekcie w zakresie parku kalistenicznego i street work-outu - podkreśla wójt Tadeusz Królczyk.
 
Drugie spotkanie zaplanowano na 20 stycznia br. (niedziela) godz. 14:30 WOK w Ochotnicy Dolnej (Sala Klubowa). Konsultacje prowadzone będą przez zespół projektowy w składzie:
dr inż. arch. Justyna Tarajko-Kowalska,
mgr inż. arch. Agnieszka Cichowska,
dr inż. Przemysław Kowalski,
mgr inż. arch. kraj. Michał Grzybowski

W razie niemożności wzięcia osobiście udziału w konsultacjach można przesłać swoje pomysły i uwagi na adres: strefaaktywnosci@ochotnica.pl
Autor: oprac.red.
Źródło: UG Ochotnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij