Święto w Szkole Podstawowej i Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej

Fot. Jan Barnaś 2015.10.17 19:13 / news / czytano 2791 / opinie 0

16 października to wyjątkowy dzień. Wspominaliśmy 37. rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża. Tego dnia świętowały wspólnie Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w intencji całej społeczności szkolnej. Następnie grupa młodzieży przedstawiła montaż słowno – muzyczny. Hasłem przewodnim było wezwanie, jakie skierował św. Jan Paweł II do młodych: „Nie bójcie się iść drogą świętości!”. Młodzież zmierzyła się z trudną poezją Patrona, a zespół zaprezentował pieśni związane z Papieżem.

Uroczystość, która zgromadziła pracowników, uczniów i ich rodziców oraz przedstawicieli władz samorządowych przebiegła w niezwykle miłej i podniosłej atmosferze.

Autor: Agata Chlipała
Zdjęcia: Jan Barnaś
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij