Szczawnica informuje o terminach składania wniosków w programie 500+

Fot. 2019.06.22 15:51 / news / czytano 1038 / opinie 0

Aktualnie wstępne informacje dotyczące świadczenia wychowawczego będzie można pozyskać w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Szczawnicy od poniedziałku do piątku w godzinach przyjęć interesantów.

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczawnicy informuje, że wnioski na świadczenie wychowawcze można składać :
- od 1 lipca online przez stronę Ministerstwa Rodziny empatia.mrpips.gov.pl, bankowość elektroniczną lub przez portal PUE ZUS,
- od 1 sierpnia drogą tradycyjną (papierową), czyli osobiście w urzędzie lub za pośrednictwem poczty.

Świadczenie wychowawcze przysługuje matce, ojcu, opiekunowi faktycznemu dziecka albo opiekunowi prawnemu dziecka w wysokości 500,00 zł miesięcznie na każde dziecko w rodzinie do ukończenia przez nie 18 lat-bez względu na dochód rodziny.

UWAGA! Wniosek na pierwsze dziecko złożony w terminie od 1 lipca do 30 września b.r. zostanie wypłacony z wyrównaniem za czas od lipca b.r..
 
Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych informacji  zapraszam do siedziby Miejsko Gminnego Ośrodka  Pomocy Społecznej w Szczawnicy ul. Szalaya 103 (1 piętro budynku – pokój 104).

Aktualnie wstępne informacje dotyczące świadczenia wychowawczego będzie można pozyskać w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Szczawnicy od poniedziałku do piątku w godzinach przyjęć interesantów tj.:
– poniedziałek,  w godz. od 9.00. do 17.00
– wtorek- piątek  w godz. 7.30 – 15.30
oraz pod numerem telefonu 18 26 210 66 ( wew. 64 )    
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij