Szczawnica: Przewodniczący mają więcej

Fot. 2016.04.19 11:07 / news / czytano 1752 / opinie 0

O 4% wzrosły wynagrodzenia przewodniczących rad osiedlowych w Szczawnicy. Podwyżka przysługuje przewodniczącym od kwietnia br.

Dieta stanowi rekompensatę wydatków wynikających z pełnienia obowiązków przewodniczącego zarządu osiedla i jest naliczana procentowo od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, określanego corocznie w drodze rozporządzenia Rady Ministrów.
 
Od kwietnia br. przewodniczący otrzymują 185 złotych diety niezależnie od tego, czy uczestniczą w posiedzeniu Rady Miejskiej czy też nie.
 
W styczniu wzrosły też  w szczawnickiej gminie wynagrodzenia dla sołtysów Jaworek i Szlachtowej. Mimo podwyżki dieta jest jedną z najniższych w regionie.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij