Tablica straszy - podpatrzone przez mieszkańca

Fot. 2015.05.30 21:41 / news / czytano 1939 / opinie 0

- Są miejsca w Krościenku, które wymagają natychmiastowej poprawy. Taka wizytówka w centrum źle świadczy o naszej miejscowości - pisze pan Adam w liście do naszej redakcji.

W liście do redakcji czytelnik Pienińskiego Portalu Informacyjnego pisze:

- W górnej części tablicy piękne archiwalne fotografie Krościenka a tuż poniżej zamiast informacji resztki papierów. Jak to wygląda? Czy służby porządkowe w gminie nie widzą jak nieestetyczna jest ta tablica obok starego zabytkowego kościółka? Są też inne miejsca w Krościenku, które wymagają natychmiastowej poprawy i to niewielkim nakładem kosztów. Taka wizytówka w centrum źle świadczy o naszej miejscowości. Proszę o interwencję w tej sprawie.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij