Zgrupowanie miss w Osadzie Czorsztyńskiej

Fot. Artur Jankowski 2014.07.04 20:54 / news / czytano 3324 / opinie 0

Trwają przygotowania do kolejnej edycji Zakopane Fashion – Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2014. Finalistki tegorocznego konkursu mają już za sobą pierwsze trzydniowe zgrupowanie w Osadzie Turystycznej Czorsztyn – partnera imprezy.

Wyłoniona na podstawie etapów regionalnych i castingów 18-osoba grupa finalistek tegorocznego etapu wojewódzkiego konkursu Miss Polonia w Małopolsce przygotowywała się do wielkiego finału w otoczeniu zabytkowych, dziewiętnastowiecznych willi, usytuowanych na malowniczym półwyspie Stylchyn, nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego. Osada za sprawą wielu zmian wprowadzonych przez Józefa Zboźnia – nowego szefa, przeżywa odrodzenie.

Według organizatorów udało połączyć się przyjemne z pożytecznym. Urokliwe miejsce, komfortowe warunki i wyśmienite jedzenie oraz profesjonalne, nowoczesne centrum konferencyjne dało wspaniały efekt. Z jednej strony piękne Małopolanki odpoczęły, korzystały bez ograniczeń z pełnej oferty hotelu i poznały nowe miejsce na mapie Małopolski, z drugiej mogły ciężko pracować nad przygotowaniami do finału.
 
Więcej zdjęć ze zgrupowania w Czorsztynie;
Autor: Oprac. red.
Źródło: parafashion.pl
Zdjęcia: Artur Jankowski
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij