Tomasz Ciesielka - kandydat do Rady Powiatu Nowotarskiego (artykuł sponsorowany)

Fot. 2018.10.18 12:59 / news / czytano 2676 / opinie 0

Szanowni Państwo. Podjąłem decyzję o kandydowaniu do Rady Powiatu Nowotarskiego. Uważam, że moje wykształcenie, doświadczenie zawodowe i zaangażowanie w sprawy społeczne pozwolą mi na rzetelne wykonywanie obowiązków, jakie wiążą się z funkcją radnego. Najważniejsze jest dla mnie dobro mieszkańców naszego regionu. Jestem pewien, że nie zawiodę Państwa zaufania. 


Dziękuję bardzo Zarządowi Pienińskiego Oddziału Związku Podhalan w Szczawnicy, którego jestem wiceprezesem, za rekomendację mojej osoby Komitetowi Wyborczemu Wyborców Podhalańska Wspólnota. Tym, którzy mnie nie znają, chciałbym się przedstawić.
 
Od urodzenia mieszkam w Szczawnicy, skąd pochodzi moja rodzina, w której kultywowane są tradycje góralskie. W 1999 r. ukończyłem studia wyższe  na kierunku Politologia i Nauki Społeczne w Krakowie. Pracę magisterską napisałem na temat ruchu regionalnego na Podhalu. Urzeczony Orkanowskimi „Wskazaniami dla synów Podhala”, wróciłem do swojej „małej ojczyzny”. W czasie studiów miałem okazję występować razem z moją przyszłą żoną w studenckim zespole „Skalni”, gdzie poznałem wiele znakomitości, jak choćby ks. prof. Józefa Tischnera, który cały czas podkreślał, że jedną z najważniejszych wartości w życiu górala jest miłość do naszej tradycji i ziemi, z której się wywodzimy. 

Od 2000 r. pracowałem w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Nowotarskiego. Przez lata pracy zdobywałem tam kolejne szczeble awansu zawodowego. Zaczynałem jako podinspektor, później inspektor, aż do głównego specjalisty. Od sierpnia 2012 r. zostałem zastępcą Naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu. Od czerwca 2008 r. pełniłem również nadzór nad wszystkimi stacjami kontroli pojazdów w powiecie.

Obecnie mam zaszczyt pełnić funkcję Sekretarza Miasta i Gminy Szczawnica. Staram się jak najlepiej kierować Urzędem, a w ramach promocji miasta i naszego regionu przyczyniłem się do organizacji wielu imprez kulturalnych i sportowych. Prywatnie jestem żonaty i mam dwóch synów.
 
                                                                                Będę wdzięczny za każdy oddany na mnie głos. 
 
                                                                                                         Tomasz Ciesielka
                                                                                 Lista nr 15 KWW Podhalańska Wspólnota poz. 2
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij