W obecnym składzie spotkali sie po raz ostatni

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.10.31 09:30 / news / czytano 2976 / opinie 1

Wczorajsza zwyczajna sesja Rady Gminy Czorsztyn obfitowała w podsumowania i podziękowania, ale były także uchwały i dyskusja o sprawach bieżących. Czorsztyńscy radni spotkali się po raz ostatni w obecnej kadencji.

W programie sesji znalazła się prezentacja multimedialna podsumowująca czteroletnią kadencję samorządu. O zrealizowanych inwestycjach do zebranych mówił Rafał Jandura zastępca wójta.  

Następnie, z rąk wójta  Tadeusza Wacha, dyrektorzy szkół, kierownicy jednostek organizacyjnych oraz radni, sołtysi i najbliżsi współpracownicy otrzymali podziękowania.

 - Mija cztery lata kadencji, które szybko minęły. Z tej okazji chciałbym złożyć serdeczne podziękowania Wam wszystkim za współpracę na rzecz naszej lokalnej społeczności, za każdy głos w dyskusji nawet ten krytyczny, za pracę i zaangażowanie - dziękował podczas sesji Wach.

Przypomnijmy, Tadeusz Wach nie ma kontrkandydata w nadchodzących listopadowych wyborach a część radnych wchodzących w skład obecnej rady ma już zapewniony mandat, ponieważ są jedynymi zgłoszonymi radnymi i tym samym bez głosowania zasiądą w radzie w kadencji 2014 - 2018.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Maniowianin2014.10.31 12:10
Widzo, ze cap śmiechl tyz jest a newet mo łozełka na piersiach ze mu nie wstyd ... !!!
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij