Wąwóz Homole i Biała Woda oraz szlaki turystyczne zamknięte

Fot. 2020.03.22 11:05 / news / czytano 341 / opinie 0

Nadleśnictwo Krościenko informuje, że w związku ze stanem epidemii od dnia 20.03.2020 r. do odwołania zostają zamknięte udostępniane do zwiedzania rezerwaty przyrody: „Wąwóz Homole” i „Biała Woda”, oraz szlaki turystyczne biegnące po gruntach Nadleśnictwa Krościenko. 

W trosce o bezpieczeństwo osób zwiedzających rezerwaty, oraz turystów na szlakach z uwagi na możliwość tworzenia się skupisk ludzkich, co może stwarzać ryzyko przenoszenia koronawirusa.

Zgodnie z art. 26 ustawy o lasach z dnia 28 września 1991 r. oraz ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych:  wprowadzam do odwołania zakaz wstępu do lasu dla osób postronnych.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Krościenko
Olaf Dobrowolski
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij