Wielki powrót serialu Wakacje z Duchami – Niedzica zaprasza

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.06.07 15:27 / news / czytano 6415 / opinie 0

Projekt przygotowany przez Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl promujący Gminę Łapsze Niżne jest już gotowy.

„Wakacje z Duchami” to projekt oparty na  polskim serialu telewizyjnym dla młodzieży, zrealizowanym na podstawie powieści pod tym samym tytułem autorstwa Adama Bahdaja. 

Inauguracja eventu odbędzie się nocą z 21 na 22 czerwca, czyli podczas najkrótszej nocy w roku na Polanie Sosny w Niedzicy, gdzie organizatorzy zaplanowali pokazy pirotechniczne i wiele innych tajemniczych atrakcji. Nowa propozycja wakacyjna ZEW Niedzica skierowana jest głównie do najmłodszych odbiorców., na co ZEW Niedzica wyda około 56 tysięcy złotych. Gmina Łapsze Niżne częściowo partycypuje w kosztach, za co w zamian otrzymała już 160 egzemplarzy nowego wydania książki kultowego serialu.

W ramach akcji we wszystkie wakacyjne weekendy odbędą się pokazy światła i dźwięku na Zamku Dunajec w Niedzicy, z emocjonującymi spacerami prawdziwego ducha – repliki serialowego bohatera w wykonaniu aktorów Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie pod nadzorem dobrze znanego w Pieninach aktora teatru - Jerzego Pala. 

Ponadto organizatorzy zaplanowali gry dla dzieci, poszukiwanie legendarnego skarbu Inków. Ważnym elementem promującym akcję będą projekcje oryginalnych odcinków serialu „Wakacje z Duchami”. Do Niedzicy zaproszeni zostaną aktorzy i twórcy serialu, można będzie wziąć udział w balu duchów pn. „Strachy na lachy”, odbędą się także  liczne konkursy, zajęcia plastyczne i quizy.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij