Waksmundzki: Dziękuję wszystkim Państwu za zaufanie jakim mnie obdarzyliście (artykuł sponsorowany)

Fot. 2015.10.27 22:13 / news / czytano 2516 / opinie 0

Stowarzyszenie Razem Podhale Spisz Orawa, które powstało w czerwcu 2013 r. zdecydowało o wystawieniu swojego kandydata w wyborach do Senatu.

"Raz jeszcze dziękuję wszystkim Państwu za zaufanie jakim mnie obdarzyliście. W niedzielnych wyborach oddały na mnie głos 22 263 osoby, co stanowi  16 procent głosów oddanych w okręgu wyborczym. Najbardziej cieszy duże poparcie na terenie powiatu nowotarskiego, a szczególnie w mojej gminie Krościenko n/D. Przyjmuję to jako dobry wynik. Bez pomocy wielu życzliwych ludzi nie byłoby możliwe uzyskanie takiego rezultatu.

Dziękuję za spotkania, za wyrazy sympatii, poparcie i za Wasze słowa wsparcia. Wielu z Was mnie zna osobiście i wiecie, że zamiast gadać, wolę działać. Na lepszy wynik będę pracował w kolejnych latach, szczególnie w powiecie tatrzańskim i limanowskim. Będę się starał Państwa nie zawieść!

Gratuluje wszystkim, którzy te wybory wygrali".
 
Bogusław Waksmundzki 
Razem Podhale Spisz Orawa
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij