Wsparcie dla rodzin wielodzietnych 4+ na zakup pomocy edukacyjnych

Fot. 2014.07.18 13:09 / news / czytano 2036 / opinie 0

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krościenku n/D informuje, że do dnia 23. lipca br. roku w GOPS można składać deklaracje uczestnictwa w projekcie „Pierwszy dzwonek”, polegającego na przyznaniu wsparcia dla uczniów z rodzin wielodzietnych 4+. 

Wsparcie przeznaczone jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z rodzin wielodzietnych, (składających się z rodziców/opiekunów lub rodzica/opiekuna oraz 4 lub więcej dzieci).

- Dofinansowanie przysługuje na zakup artykułów edukacyjnych oraz pomocy dydaktycznych, w szczególności podręczników wymaganych według programu szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej - zaznacza Tomasz Bodziarczyk kierownik GOPS w Krościenku n/D.

Autor: Tomasz Bodziarczyk
Źródło: UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij