Wybory uzupełniające do Rady Gminy w Krościenku

Fot. 2016.02.03 22:12 / news / czytano 2482 / opinie 0

Z powodu śmierci radnego Zdzisława Soliwody w okręgu nr 2 w Krościenku n.D zostaną przeprowadzone wybory uzupełniające do Rady Gminy. Wybory powinny odbyć się najpóźniej do końca kwietnia br.

Zdzisław Soliwoda był radnym od 2010 roku. W wyborach w 2014 roku wszedł do rady startując z Komitetu Wyborczego Wyborców Razem dla Gminy.

Termin wyborów uzupełniających wyznaczy komisarz wyborczy. Okręg wyborczy nr 2 obejmuje ulice: Karola Wojtyły- Papieża, Źródlaną i ulicę Zdrojową od nr 1 do nr 108. 

- Aktualnie czekamy na zarządzenie Wojewody Małopolskiego, w ciągu najbliższych trzech miesięcy na pewno wybory się odbędą - zaznacza sekretarz krościeńskiej gminy Irena Midro.

 

Aktualizacja 4.02.2016

Wojewoda Małopolski wyznaczył wybory uzupełniające do Rady Gminy Krościenko n.D w okręgu nr 2 na niedzielę 24. kwietnia br.

Autor: mw
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij