Obnaża się w parku

Fot. 2014.06.02 10:03 / news / czytano 2480 / opinie 0

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który około tydzień temu obnażał się w Parku Dolnym w Szczawnicy.

- Ostatnio otrzymaliśmy informację od społeczeństwa, że na terenie Parku Dolnego na wysokości dworca autobusowego zauważono mężczyznę, który obnaża się przed dziećmi - informuje Michał Janerko Komendant Komisariatu Policji w Krościenku n/D.

Obecnie trwają ustalenia tożsamości, policja nie wyklucza, że może to być osoba przyjezdna i apeluje o pomoc. -  Jeśli ktokolwiek zauważy mężczyznę, który dopuszcza się "nieobyczajnych wybryków" prosimy o kontakt alarmowy z naszym komisariatem. Jesteśmy od tego, by wylegitymować i sprawdzić taką osobę. Może to być osoba znana policji już z materiałów policyjnych - podkreśla Janerko.

Telefon kontaktowy: +48 18 262 30 07

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij