Debiut jaworczanina na gali Fight Exclusive Night w Gdyni

Fot. AS 2016.08.15 11:59 / news / czytano 5119 / opinie 0

Kickbokser Marcin Stopka z Jaworek zadebiutował w sobotę na wielkiej gali federacji Fight Exclusive Night 13 Summer Edition w Gdyni. Przegrał walkę z czołowym polskim zawodnikiem Jarosławem Daschke, jednak w ringu pokazał charakter i prawdziwego ducha walki.

Zawodnicy zmierzyli się w formule K-1 w kategorii do 70kg. Jarosław Daschke jest doświadczonym zawodnikiem i obecnie znajduje się w ścisłej czołówce polskich kickbokserów. Dla Stopki walka z Daschke była dużą nobilitacją. Marcin przegrał na punkty, ale podczas całego pojedynku dowiódł, że jest bardzo wytrzymały. Do końca walka toczyła się w bardzo ostrym tempie.

Tak na facebookowym funpage'u o swoim debiucie na FEN pisze Stopka: - Przegrałem swoją walkę na gali FightExclusiveNight 13 walcząc z doświadczonym dziesięciokrotnym mistrzem Polski Jarosławem Daschke(...) Gratulacje dla Jarka!(...) Dziękuję wam wszystkim za pozytywny odzew po walce! Było tego tak dużo, że nie dałem rady podziękować każdemu z osobna. Kibice chcą wojny w ringu i ją dostali!(...) Dzięki swojej ciężkiej pracy jestem w miejscu, o którym kilka lat temu marzyłem. Jeśli i wy chcecie rozpocząć przygodę ze sportami walki, to zapraszam do klubu Fight House w Nowym Sączu! Do następnego!!!

Trenerem Stopki i szefem klubu Fight House Nowy Sącz jest Rafał Dudek. Walka Stopka vs. Daschke, którą relacjonowała tv Polsat Sport, została bardzo dobrze oceniona przez organizatorów gali i prezesa organizacji FEN Pawła Jóźwiaka. Relacje z gali i opinie zainteresowani znajdą pod linkiem http://fen-mma.com/fen-13-live/.

Autor: AS
Zdjęcia: AS
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij