Zadbaj o swój wzrok - nie tylko na Święta! (artykuł sponsorowany)

Fot. 2015.12.07 22:12 / news / czytano 1852 / opinie 0

Od ponad 20 lat w Szczawnicy działa firma, która pomaga mieszkańcom regionu dbać o swój wzrok. Firma „Optyk-Trojnarski” z roku na rok poszerza swoją ofertę skierowaną do mieszkańców terenu Pienin i okolic.

Firma świadczy bogaty zakres usług w branży optycznej; oferuje pełen asortyment korekcyjnych szkieł okularowych dostępnych na świecie – od zwykłych „plusów” do czytania aż po najbardziej zaawansowane technologicznie szkła progresywne, które pozwalają użytkownikowi na cieszenie się komfortem widzenia z każdej odległości bez konieczności uciążliwego zmieniania okularów do czytania i do dali. Ogromny wybór oprawek okularowych pozwala znaleźć odpowiednią oprawkę nawet najbardziej wymagającym klientom i klientkom, w cenach dostosowanych do zasobności portfela. W ostatnim roku firma poszerzyła swoją bogatą ofertę opraw okularowych o renomowane marki światowe takie jak RayBan, Davidoff, Jaguar, JOOP! oraz Vogue. Wszystkie okulary zakupione w salonie „Optyk-Trojnarski” objęte są pełnym bezpłatnym serwisem i gwarancją.

Dla osób, które potrzebują korekcji wzroku, ale nie są zwolennikami noszenia okularów firma proponuje pełną ofertę soczewek kontaktowych, nie tylko tradycyjnych, ale również nietypowych, na przykład zmieniających kolor oczu. Obok soczewek kontaktowych dostępne są również środki do ich pielęgnacji.

Nasze oczy wymagają szczególnej ochrony w słoneczne dni, nie tylko latem, ale również zimą. W salonie optycznym każdy klient, również osoby noszące okulary korekcyjne, znajdzie dla siebie okulary przeciwsłoneczne z chroniącymi oczy filtrami UV. 

Warto dodać, że w salonie firmy każdy klient może w ramach zamówienia okularów zbadać swój wzrok i dobrać optymalne szkła korygujące wadę wzroku lub ułatwiające codzienną pracę np. przed komputerem. Usługa badania wzroku i doboru szkieł jest świadczona w gabinecie wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt okulistyczny firmy Huvitz. Do tej pory z tej możliwości skorzystało już wielu zadowolonych klientów!

Na okres świąteczny firma „Optyk – Trojnarski” przygotowała atrakcyjną ofertę dla swoich stałych oraz nowych klientów. Aż do 10 stycznia 2016 trwa promocja „2 za 1”, w ramach której każdy klient do zakupionych przez siebie jednej pary okularów korekcyjnych otrzyma dwa prezenty - drugą parę okularów dla siebie lub bliskiej osoby oraz świąteczny zestaw do pielęgnacji okularów. Ponadto każde zamówienie weźmie udział w losowaniu nagrody głównej – telewizora 32 cale marki Samsung, które odbędzie się 11 stycznia 2016 r !

Z oferty można skorzystać w siedzibie firmy przy ul. Głównej 94 w Szczawnicy, codziennie w godzinach 10 – 18, w soboty 10 – 15. tel. 18 262 26 42, kom. 509 227 871, e-mail: optro@poczta.fm.

Źródło: Optyk-Trojnarski
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij