Zaginiony Kazimierz Kowalczyk

Fot. 2014.11.06 07:55 / news / czytano 3173 / opinie 0

Wydział Kryminalny KPP w Nowym Targu, prowadzi czynności za zaginionym 27-letnim Kazimierzem Kowalczykiem mieszkańcem Cichego.

Zaginiony wyszedł z domu w dniu 25 października 2014 r. i do tej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. W okresie świąt „1 listopada” miał przebywać na terenie Zakopanego i Krakowa.

Rysopis zaginionego: Wzrost ok. 177 cm, waga ponad 90 kg, tęgiej budowy ciała, twarz owalna, oczy brązowe, brak znaków szczególnych.
 
Ubrany był w: bluzę dresową niebieską z kapturem, koszulkę z krótkim rękawem w pasy, spodnie beżowe, buty jasne sportowe. Posiada przy sobie plecak – czarny.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij