Projekt 60+ Nowy Wiek Kultury

Fot. 2013.06.21 12:47 / news / czytano 2894 / opinie 0

Projekt skierowany jest do osób, które ukończyły 60 lat, ale chcą spróbować swoich sił w działaniach w środowisku lokalnym i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Urząd Miasta i Gminy Szczawnica, Teatr Nowy w Krakowie, Minister Pracy i Polityki Społecznej oraz Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego zapraszają osoby chętne do udziału w projekcie 60+ NOWY WIEK KULTURY.

Osoby, które chcą mieć wpływ na to co dzieje się wokół nich i chcą dowiedzieć się więcej na temat programu Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy zaprasza w dniu 27 czerwca (czwartek) na godzinę 19.00 na dramat z Edwardem Linde-Lubaszenko w roli głównej pt. "Lęki Poranne" w sali kinowej "Pieniny" w budynku MOK-u.

Spektakl ten to śmieszna i gorzka zarazem opowieść o alkoholizmie. Alf - (Edward Linde-Lubaszenko) stoczył się w swym nałogu na samo dno i właśnie przeżywa jego ostatnią fazę. Mieszka w obskurnym pokoiku, nie płaci komornego i stać go już tylko na denaturat. Po spektaklu odbędzie się prezentacja projektu przy kawie a dzień później tj. 28 czerwca (piątek) osoby zainteresowane będą mogły zdeklarować w nim swój udział w godzinach między 10.00-14.00.

Autor: Oprac. red.
Źródło: MOK Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij