Zagłosuj na Ochotnicę w PLANETE+ Polska z góry

Fot. 2017.09.12 20:23 / news / czytano 625 / opinie 0

Do 26 września można głosować na Ochotnicę Górną w konkursie "Polska z góry" kanału Planet+. Zwycięskie miejsce zostanie sfilmowane z lotniczej perspektywy i wyemitowanie w specjalnym odcinku programu „Polska z góry” telewizji Planete+. 

Głosy oddawanie na każdą miejscowość przeliczane są proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego nie tylko duże miasta mają szansę zwyciężyć. Po emisji odcinek przedstawiający zwycięską miejscowość można będzie obejrzeć na stronie programu.Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość. Aby zagłosować należy mieć aktywne konto na facebooku. 
 
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij