Zderzenie trzech samochodów w Grywałdzie

Fot. 2016.05.04 09:55 / news / czytano 2389 / opinie 0

3 maja na terenie powiatu nowotarskiego doszło do trzech groźnych wypadków drogowych, jeden miał miejsce w Grywałdzie (Gmina Krościenko n.D).

W godzinach dopołudniowych 3 .maja br. w Grywałdzie, kierująca samochodem Skoda mieszkanka Chełmca, nie zachowała bezpiecznej odległości i najechała na tył poprzedzającego ją samochodu, również marki Skoda, kierowanego przez mieszkańca Kiczni.

Kierowca z Kiczni zatrzymał się przed chcącym skręcić w lewo Citroenem prowadzonym przez mieszkankę Wielkiej Brytanii, doprowadzając do zderzenia wszystkich pojazdów.

- W wyniku tego zdarzenia ciężkich obrażeń ciała doznała pasażerka jednego z pojazdów - informuje Jacek Bobak z nowotarskiej policji.

Pozostałe dwa wypadki miały miejsce w Nowym Targu i Chabówce.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij