Uwaga! Zablokowana zakopianka

Fot. 2014.07.18 12:57 / news / czytano 3006 / opinie 0

Przed chwilą doszło do wypadku drogowego na „zakopiance” w miejscowości Rdzawka w tzw. „Sołtysiej Dolinie”.

- Droga jest w tej chwili całkowicie zablokowana. Prosimy osoby podróżujące o kierowanie się na objazdy przez Czarny Dunajec - informuje asp.szt. Jacek Bobak z nowotarskiej policji.
 
Po godzinie 14.00 KPP w Nowym Targu poinformowała, co było przyczyną wypadku. "W godzinach południowych doszło do zdarzenia drogowego na „zakopiance” w miejscowości Rdzawka, w rejonie tzw. „Sołtysiej Doliny”. Kierujący samochodem Seat 32-letni mieszkaniec Koszalina jadący w kierunku Zakopanego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem m-ki Daewoo, którym  kierował 70-letni mieszkaniec Staszowa. W wyniku zdarzenia 4 osoby trafiły do szpitali, w tym jedno dziecko w wieku 7 lat, które została przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Krakowie-Prokocimiu".
 
W chwili obecnej droga została częściowo udrożniona. Wprowadzono ruch wahadłowy.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij