Ostatnie próby kandydatek, finał Miss Pienin już w sobotę

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.07.18 20:12 / news / czytano 8613 / opinie 0

Dzisiaj wieczorem na scenie placu pod kolejką na Palenicę kandydatki do tytułu Najpiękniejszej trenowały przed sobotnią galą finałową.

W sobotę 20. lipca na scenie plenerowej przy dolnej stacji PKL "Palenica" o tytuł Miss Pienin 2013 powalczy 8 kandydatek.; Sylwia Bobak, Oliwia Taflińska, Monika Rozmus, Paulina Sikora, Natalia Zwierz, Paulina Potoczak, Magdalena Cisoń oraz Justyna Potoczak.

Kandydatki oceniane będą w czterech wejściach – w strojach inspirowanych folklorem, w sukniach koktajlowych, strojach kąpielowych i wieczorowych. Na czele jury stanie Ewa Kuklińska – znany choreograf, aktorka, tancerka i wokalistka. 

Jak podkreśla Marta Polaczyk, znana pienińska projektantka mody: - To co się tutaj dzisiaj dzieje to jest próba generalna. Dziewczyny zapoznały się ze sceną, zostały nam jeszcze ostatnie poprawki, ale myślę, że już są w pełni gotowe do finału i jestem z nich bardzo dumna.

Nauki kroków, poruszania się po scenie udzielała dziewczętom córka Marty Polaczyk - Aneta, która jest choreografem imprezy. Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy oraz Miasto i Gmina Szczawnica. 

W galerii prezentujemy zdjęcia z dzisiejszej próby kandydatek, a w sobotę o godzinie 17.00 zapraszamy na finał konkursu Miss Pienin 2013. 

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij