ZEW Niedzica S.A. Przedsiębiorstwem Fair Play 2013

Fot. Arch. ZEW Niedzica S.A. 2013.12.16 12:27 / news / czytano 2506 / opinie 0

„Z szacunku do przyrody, w trosce o przyszłe pokolenia” – to nie tylko hasło reklamowe, jakim posługuje się niedzicka Spółka energetyczna, by utwierdzać na rynku swój pozytywny wizerunek.

Za słowami idą czyny – a wraz z nimi dowody; w postaci kolejnych certyfikatów i nagród. Najświeższym potwierdzeniem stosowania w ZEW Niedzica S.A. wysokich standardów etycznych i prowadzenia działalności biznesowej w poszanowaniu interesów otoczenia, ze szczególną dbałością o środowisko naturalne, jest certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play 2013”, przyznany w XVI edycji Programu Promocji Kultury i Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

To już czwarty z rzędu, zakończony sukcesem udział ZEW Niedzica S.A. w tym prestiżowym przedsięwzięciu. Cytując za organizatorem: - Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” to przedsięwzięcie, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, uwzględniające między innymi sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość produktów. 

Celem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. 

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest inicjatywą stworzoną dla firm, które hołdując zasadom społecznej odpowiedzialności, nie wahają się poddać obiektywnej i wnikliwej weryfikacji niezależnej instytucji. Ocena audytorów, powołanych przez organizatorów Programu skupia się co roku przede wszystkim na działalności przedsiębiorstw w obszarze Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Aby spełnić surowe wymagania regulaminowe, należy wykazać się aktywnym uczestniczeniem w przedsięwzięciach charytatywnych, wrażliwością na potrzeby środowiska lokalnego, uczciwością wobec klientów, brakiem przeterminowanych zobowiązań a także działalnością przyjazną dla środowiska naturalnego. 

Znalezienie się ZEW Niedzica S.A. w gronie laureatów tego najbardziej cenionego certyfikatu rzetelności w Polsce, jest również potwierdzeniem bezpieczeństwa dla kontrahentów i inwestorów, którzy mają gwarancję, że współpraca z Przedsiębiorstwem Fair Play jest obciążona znaczniej mniejszym niż przeciętne ryzykiem, co gwarantuje im ocena niezależnych audytorów. 

Certyfikat XVI edycji Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" odebrał w imieniu ZEW Niedzica S.A. w Warszawie Prezes Zarządu Spółki - Grzegorz Podlewski.
Źródło: ZEW Niedzica S.A.
Zdjęcia: Arch. ZEW Niedzica S.A.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij