Złodzieje z Krościenka i Łapsz w rękach policji

Fot. 2015.11.27 15:05 / news / czytano 3434 / opinie 0

Policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku zatrzymali sprawców kradzieży i pasera, to mieszkańcy Krościenka n.D i Łapsz Niżnych.


Policjanci dokonali zatrzymania 4 osób w wieku od 16 do 23 lat, którzy dokonywali kradzieży na terenie gminy Krościenko. 
 
W dniu 24 listopada 2015 roku w godzinach rannych policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem dokonali zatrzymania 21 letniego mieszkańca Łapsz Niżnych, który w miejscu zamieszkania posiadał sprzęt RTV pochodzący z kradzieży tj. monitor marki FUNAI oraz kosiarkę marki NAC. W toku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych policjanci odzyskali również inne przedmioty pochodzące z wcześniejszych kradzieży, do których doszło również na terenie gminy Krościenko.
 
Ponadto policjanci ustalili również inne osoby zajmujące się kradzieżą. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Krościenka. Dwóch nieletnich w wieku 16 lat i 22 latek. Nieletni zostali przesłuchani jako nieletni sprawcy czynów karalnych natomiast pozostałym dwóm zatrzymanym przedstawiono zarzutu kradzieży, kradzieży z włamaniem oraz paserstwa. W toku przeszukania odzyskano dwa monitory, komputer, kosiarkę NAC, kosę spalinową , piłę łańcuchową oraz dwa motocykle. Wartość odzyskanego mienia wynosi ponad 7000 złotych.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij