ENERGY PROGRESS POLKI FOLKI - największy pokaz mody folk w kraju (Niedzica 06.06.2015)

Fot. 2015.05.24 20:06 / imprezy / czytano 3293

Jeśli nie mają Państwo jeszcze planów na sobotę 6 czerwca, ZEW Niedzica SA oraz Aneta Larysa Knap-Folk Design zapraszają do Niedzicy.

Na wyjątkowo  energetyczne wydarzenie - ENERGY PROGRESS POLKI FOLKI - największy pokaz mody folk w kraju, który odbędzie się w ogromnej hali maszyn Elektrowni Wodnej w Niedzicy, poniżej najwyższej zapory ziemnej w Polsce. Na wybiegu pojawi się mieszanka wybuchowa folkloru z wielu części świata.

Pokaz będzie połączony także z występami zespołów:
Future Folk - łączą muzykę taneczną z góralszczyzną. Zespół tworzą Stanisław Karpiel - Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin rodem z Zakopanego wnoszą typowe dla regionu elementy tradycji oraz Patman Crew - artyści tancerze bawiący się światłem w rytm tańca elektro. Uczestnicy półfinału programów „Mam Talent” oraz „Got To Dance”.

Bilety do nabycia w Kasie parkingu przy Elektrowni Wodnej w Niedzicy. Wpłaty można również dokonać online, a bilet odebrać w dniu koncertu.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij