"Jak zostać Sex Guru" (Szczawnica 12.10.2013)

Fot. 2013.10.11 09:37 / imprezy / czytano 3185

SEX-GURU to interaktywna sztuka dla dorosłych, pół wykład, pół terapia, która leczy problemy widzów związane z ich życiem seksualnym przy pomocy śmiechu. Bo każdy ma takie problemy, choć nie każdy się do nich przyznaje.

Problemy z seksualnym pożyciem mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech mogą je rozwiązać - zapewnia Wolfgang Weinberger. 

Tu znajdziesz odpowiedź na wiele pytań, których wcześniej nie śmiałeś zadać. Przyprowadź swoich przyjaciół – oni też mogą potrzebować pomocy. Wolfgang Weinberger to komik, który wie wszystko o twoim seksie!
W roli tytułowej: Tomasz Kot

Bilety w cenie 60, 70 i 80 zł do nabycia w biurze Thermaleo Sp. z o.o. (Plac Dietla 7) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00, pod numerem telefonu 18 540 04 00 lub mailem: bilety@thermaleo.eu oraz w dniu spektaklu w Dworku Gościnnym.

Rezerwacja biletów w budynkach grupy Thermaleo: Galeria Pijalni Wód Mineralnych (Plac Dietla 5), Willa Marta (Główna 30), Hotel Nawigator (Zdrojowa 28) oraz Modrzewie Park Hotel (Park Górny 2).

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij