Kino Pieniny - repertuar (Szczawnica 04.04.-24.04.2014)

Fot. 2014.04.04 09:00 / imprezy / czytano 3401

Kino Pieniny w Szczawnicy zaprasza na kwietniowe seanse. Już od dzisiaj do obejrzenia dramat biblijny, czyli historia ukazująca losy Jezusa Chrystusa od narodzin  po ukrzyżowanie i zmartwychwstanie "Syn Boży" oraz film biograficzny "Wilk z Wall Street".

Do rozdania mamy dwa bilety na wybrany film do wykorzystania w sobotę 5. kwietnia 2014. Bilety otrzyma osoba, która pierwsza od momentu dodania niniejszego repertuaru wyśle maila na adres redakcja@pieninyinfo.pl, pisząc w tytule "Bilety" a w treści imię i nazwisko, tytuł wybranego filmu ("Syn Boży" lub "Wilk z Wall Street"’), oraz numer telefonu komórkowego.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij