Konkurs dla pasjonatów kawy - VERGNANO BARISTA DRINK CUP (Szczawnica 22.11.2014)

Fot. 2014.11.19 11:30 / imprezy / czytano 3397

Druga edycja Ogólnopolskiego Konkursu Baristycznego otwartego dla publiczności odbędzie się w Dworku Gościnnym w Szczawnicy  22 listopada br.

 

To już druga edycja konkursu, która na celu ma wyłonienie najlepszego baristy barmana. W trakcie konkursu dla publiczności pokazy latte art, warsztaty z alternatywnych metod parzenia kawy - Jak zaparzyć czarną kawę w domowych warunkach?
Imprezą towarzyszącą będzie plenerowa wystawa „Kraina 1000 źródeł – Małopolska”. Dla odwiedzających wieczorem zagra Zespół Jazzowy Ewelina Serafin Quartet. WSTĘP WOLNY. Dla publiczności konkursy z nagrodami oraz KAWA GRATIS.

 


Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij